فینتیبا- FINTIBA
پرداخت فینتیبا


گواهی ضمانت و پشتیبانی مالی برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان،

حساب مسدود شده نوع خاصی از حساب بانکی برای دانشجویان ست تا اثبات کند که دانشجو از منابع مالی کافی برای زندگی در آلمان در طی درخواست ویزای دانشجویی یک سال برخوردار هستند. دانشجویان ایرانی به علت تحریم ها نمی توانند در دویچه بانک حساب بلاک باز کنند به همین دلیل می توانید یک حساب مسدود شده در Fintiba باز کنید.

حساب بلاک همچنین با نام Sperrkonto شناخته می شود ، حساب کاربری مسدود شده آلمان برای ارائه خدمت به دانشجویان خارجی و کارجویان به عنوان اثبات منابع مالی برای اقامت در آلمان طراحی شده است .

با اختصاص مبلغی مشخص شده  به حساب مسدود شده ، شخصی که مایل به اقامت در آلمان برای مدت زمانی است شهادت می دهد که در این مدت قادر به پرداخت هزینه های زندگی و سایر هزینه ها است.

بسیاری از سفارتخانه های آلمان در سراسر جهان درخواست های این مبلغ به روز شده را از دانشجویانی که متقاضی ویزای دانشجویی آلمان هستند ، آغاز کرده اند.

بیشتر دانشجویان ایرانی به علت تحریم ها می توانند در آلمان نزد Fintiba حساب بلاک داشته و از طریق رسیدها و اطلاعاتی که فینتیبا در اختیار دانشجو قرار می دهد اقدام به تمدید ویزای خود کنند. این اطلاعات همچنین حاوی نام ورود و رمز عبور به پروفایل مالی شخص دانشجو نیز می باشد که از این طریق کارشناس مسئول ویزا با چک کردن انلاین حساب فینتیبای دانشجو از مقدار یوروری بلاک شده مطلع شده و اقدام به  تمدید ویزا می نماید.

برای باز کردن حساب بلاک؛ فینتیبا علاوه بر دریافت هزینه های های اولیه افتتاح حساب از شما ماهانه مقداری ابونمان! دریافت خواهد کرد.


برای باز کردن حساب مسدود شده خود در Fintiba ، این مراحل را دنبال کنید :

  1. ابتدا باید در وب سایت آنها یا در Fintiba-App ثبت نام کنید .
  2. فرم درخواست را با داده های شناسایی شخصی خود پر کنید. اطمینان حاصل کنید که فرم درخواست را به درستی پر کرده اید .
  3. سپس به پلت فرم آنلاین آنها دسترسی خواهید داشت که می توانید تمام اطلاعات شخصی مربوط به حساب بانکی مسدود شده خود را به راحتی مدیریت کنید.
  4. پس از دریافت اطلاعات حساب ، پول را در حساب خود واریز کرده و هزینه اولیه ای را که بانک برای شما در نظر گرفته ، پرداخت کنید.
  5. درخواست شما پردازش می شود.
  6. به محض انتقال پول ، برای تأیید افتتاح حساب مسدود شده آلمانی و مقدار پولی که واریز کرده اید ایمیلی دریافت خواهید کرد: (“Sperrkonto“) 

سرانجام ، Fintiba پس از ورود به آلمان به شما کمک می کند تا یک حساب عادی بانکی باز کنید تا بتوانید میزان مبلغ آزاد شده و انتقال یافته ماهیانه را برداشت کنید .

بسته به گذرنامه و ملیت شما ممکن است مجبور شوید اقدامات دیگری را انجام دهید .

بهترین بخش این است که همه چیز را می توان بصورت آنلاین انجام داد و نیازی به ارسال اسناد اصلی از طریق پست نیست.

این ویدئو را تماشا کنید ، در آن روند افتتاح حساب مسدود شده در Fintiba با جزئیات توضیح داده  شده :

https://youtu.be/TbsI_IJJ89k

https://m.youtube.com/watch?v=cAZaroxB0yM


برای مشاوره و پرداخت با پشتیبان سایت در تماس باشید.

تماس با پشتیبانی

منابع: سیات فینتیبا، حامی گروپ