درباره ما و خدمات سایت:

به علت مشکلات فراوان و تحریم های بانکی، شما می توانید با استفاده از امکانات این سایت در مدت زمان بسیار کوتاه و کمترین هزینه، پرداخت های آنلاین خود را از جمله؛ پرداخت شهریه دانشگاه، رزرو خوابگاه، ثبت نام کلاس زبان در سایر کشورها را انجام دهید.

سایت پرداخت دانشجویی "اسیست پی" به دنبال بستری ست تا از آن طریق با کم نمودن هزینه ها ، بالاترین کیفیت ممکن را عرضه نماید. همانطور که مطلع هستید هدف این سایت صرفا خدمت است تا دوستان و دانشجویان در نبود ارتباطات بانکی و زیر سایه تحریم ها مجبور به پرداخت کارمزد های بالا به شرکت های حواله اینترنتی نباشند . شایان به ذکر است که تقریبا در تمام پرداخت ها ما مجبور به پرداخت کارمزد به صراف برای پرداخت حواله ها هستیم. لذا برای اینکه این خدمات هزینه هایی را بر دوش سایت نگذارد و این کار ادامه داشته باشد، مجبور به دریافت کارمزد از شما هستیم.

کارمزد های دریافت شده صرف کارمزد صرافی، هزینه نگهداری سایت و هزینه های جانبی خواهند شد.

با توجه به تجارب دانشجویانی که از خدمات ما استفاده نموده اند، بنظر می رسد در راه درست و صحیح قدم برداشته ایم.

لطفا توجه داشته باشید، ما با این کار بیزینس نمیکنیم، پس منابع ما بسیار محدود خواهد بود، " اسیست پی" تنها پرداخت های بسیار کم و محدودِ آنلاین دانشجویی را پوشش خواهد داد تا از این طریق به دوستان بیشتری کمک نماید. پس از " انتقال مبلغ به حساب شخصی شما" معذوریم.


این سایت تابع فوانین جمهوری اسلامی بوده و تمامی خدمات از طریق منابع ارزی غیر داخلی(منشا خارجی) استفاده میشود و هیچ ارزی از طریق خدمات این وبسایت از کشور خارج نمی گردد.


اگر " اسیست پی" در پرداخت شهریه دانشگاه و سایر خدماتش یاری رسان شما بوده است، شما هم در حد توانتان یاری رسان دوستان ایرانی تان باشید. هنگام تحصیل در خارج از ایران، به دوستان خود کمک کنید تا در این شرایط سخت تحریم، بدون پرداخت کارمزد و با آرامش کامل، مبالغ خود را به حساب های مراکز علمی و دانشگاه ها واریز نمایند